Fear Rains Down – Still not dead

fearrainsdown

KONEČNĚ! Dlouho očekávané album této americko-německé HC bandy  Fear rains down je tu. Na jejich v pořadí druhé řadové album se čekalo poměrně dlouho a to celých 7 let. Mezitím jsme je mohli slyšet na výběrech jako „Hardcore Until The End“(2008), „In Anerkennung – Patriae inserviendo consumer“(2011), nebo také na EP „Bury their rules“(2009). Teď tedy přicházejí v novém složení s novým albem pod OPOS Records  a myslím, že se vyplatilo počkat. Kvalitní HC se skvělým útočným zvukem, ve kterém nechybí vysoko zpívané pasáže i druhý hlas v písni We know the name v podání Path Of Resistance. Obsahuje 14 věcí s jednoduchými texty, zabývajících se vesměs problémy společnosti.

01. Time to rise, 02. Scream for change, 03. Poison free, 04. The lie of all lies, 05. The calling 06. We know the name, 07. Bury their rules, 08. Backlash, 09. Enslavement, 10. We don´t need you 11. Can´t you see, 12. The meaning, 13. Home, 14. We carry on

V dohledné době by měl vyjít split se spřízněnou kapelou Path Of Resistance. Příznivcům tohoto žánru mohu jen doporučit.

 Fear rains down na FB

Fear rains down na Youtube

SUPPORT SCENE, BUY ORIGINAL!

Hodnocení 4/5

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *